Login:  
    
2018 Playoff Schedule
  High School North Division        
1 Lighthouses          
2 NS Lightning - Kobierski        
3 Tewksbury U18            
4 JW-Hockey          
5 Jr Jumbos          
             
  Day Date Rink Rnd Home Visitor
  Wed. 6/20 7:50 PM Haverhill - Blue Q1 4th - JW Hockey 5th - Jumbos
             
  Sat. 6/23 7:10 PM Hockeytown 3 S1 1st - Lighthouses Q1 - Jumbos
  Sat. 6/23 6:20 PM Hockeytown 4 S2 2nd - NS Lightning 3rd - Tewksbury
             
  Sun. 6/24 6:00 PM Lawrence F Winner S1 Winner S2
             
             
  High School South Division        
1 Amesbury - Vater          
2 North Reading Hornets         
3 Toothless Wonders        
4 Granite State Wild          
5 Haverhill Hooligans        
6 Winnisimmett Chiefs        
7 Mad Men          
             
  Day Date Rink Rnd Home Visitor
  Wed. 6/20 8:55 PM Haverhill - Blue Q3 4th-GS Wild 5th-Haverhill
  Fri. 6/22 9:10 PM Haverhill - Blue Q1 2nd-NR Hornets 7th-Mad Men
  Fri. 6/22 9:20 PM Haverhill - Gold Q2 3rd-Toothless 6th-Winn.Chiefs
             
  Sat. 6/23 7:20 PM Lawrence S1 1st-Amesbury Q3 -GS Wild
  Sat. 6/23 8:40 PM Lawrence S2 Q1-NR Hornets Q2-Winn.Chiefs
             
  Sun. 6/24 7:30 PM Haverhill - Gold F Winner S1 Winner S2
    *Time Changed      
             
  High School East Division        
1 Bears           
2 Thrashers          
3 Salem Ice Dogs          
4 Somerville Midgets 1        
5 Catamounts          
6 Somerville Midgets 2        
7 Winchester Sachems        
8 Warriors          
9 North Reading Bruins         
             
  Day Date Rink Rnd Home Visitor
  Tue. 6/19 6:40 PM Tewksbury 2 PI 8th-Warriors 9th-NR Bruins
             
  Wed. 6/20 5:40 PM Haverhill - Blue Q1 1st-Bears P1 - NR Bruins
  Fri. 6/22 7:50 PM Malden Q2 2nd-Thrashers 7th-Winchester
  Fri. 6/22 8:20 PM Hockeytown 4 Q3 3rd- Ice Dogs 6th-Somerville 2
  Fri. 6/22 9:00 PM Malden Q4 4th-Somerville 1 5th-Catamounts
             
  Sat. 6/23 8:30 PM Hockeytown 3 S1 Q1 -Bears Q4-Somerville 1
  Sat. 6/23 7:40 PM Hockeytown 4 S2 Q2-Winchester Q3- Ice Dogs
             
  Sun. 6/24 4:10 PM Malden F Winner S1 Winner S2
             
             
  High School West Division        
1 Warthogs          
2 Dot Chiefs Midgets        
3 Twice As Strong  Midgets        
4 AC Daddys          
5 Timbers           
6 Chiefs           
7 Friars          
8 The Knights          
9 NS Lightning - Callahan         
10 Condors           
             
  Day Date Rink Rnd Home Visitor
  Tue. 6/19 5:30 PM Haverhill - Blue P2 7th-Friars 10th-Condors
  Tue. 6/19 6:35 PM Haverhill - Blue P1 8th-The Knights 9th-NS Lightning
             
  Thu. 6/21 5:35 PM Haverhill - Gold Q1 1st-Warthogs P1 - Knights
  Thu. 6/21 7:50 PM Haverhill - Gold Q3 3rd-Twice Strong 6th-Chiefs
  Thu. 6/21 8:05 PM Haverhill - Blue Q4 4th-AC Daddys 5th-Timbers
  Fri. 6/22 5:20 PM Hockeytown 3 Q2 2nd-Dot Chiefs P2 - Friars
             
  Sat. 6/23 5:00 PM Hockeytown 4 S1 Q1 -Warthogs Q4 -AC Daddys
  Sat. 6/23 5:50 PM Hockeytown 3 S2 Q2 -Dot Chiefs Q3 -Twice Strong
             
  Sun. 6/24 4:40 PM Lawrence F Winner S1 Winner S2
             
             
  Bantam South Division        
1 Shamrocks 04 Green         
2 Hooligans          
3 VJW - Kneeland Bnt        
4 Falcons          
5 The Eddies          
6 Boston Blue Wings        
7 Vipers           
             
  Day Date Rink Rnd Home Visitor
  Thu. 6/21 7:10 PM Lawrence Q1 2nd-Hooligans 7th-Vipers
  Fri. 6/22 7:40 PM Lawrence Q2 3rd-Kneeland 6th-Blue Wings
  Fri. 6/22 8:50 PM Lawrence Q3 4th-Falcons 5th-The Eddies
             
  Sat. 6/23 11:20 AM Lawrence S1 1st-Shamrocks Q3-The Eddies
  Sat. 6/23 12:40 PM Lawrence S2 Q1 -Hooligans Q2 -Blue Wings
             
  Sun. 6/24 3:20 PM Lawrence F Winner S1 Winner S2
             
             
  Bantam East Division        
1 Twice As Strong Bantam        
2 Arrows           
3 Americans - Rich          
4 NE Stars          
5 Everett/Revere          
6 Shamrocks Orange        
7 NE Edge Bantams          
8 Medford Mustangs        
             
  Day Date Rink Rnd Home Visitor
  Wed. 6/20 5:40 PM Hockeytown 4 Q1 1st-Twice Strong 8th-Medford
  Fri. 6/22 7:40 PM Hockeytown 3 Q2 2nd-Arrows 7th-NE Edge
  Fri. 6/22 7:10 PM Hockeytown 4 Q3 3rd-Amer. Rich 6th-Shamrocks
  Fri. 6/22 6:30 PM Hockeytown 3 Q4 4th-NE Stars 5th-Everett/Rev
             
  Sat. 6/23 8:20 PM Malden S1 Q1 -Medford Q4-Everett/Rev
  Sat. 6/23 7:00 PM Malden S2 2nd-Arrows Q3-Amer. Rich
             
  Sun. 6/24 2:50 PM Malden F Winner S1 Winner S2
             
             
  Bantam West Division        
1 Black Knights          
2 Lynn Sin Bin          
3 Rangers          
4 Wilmington Wildcats        
5 Haverhill Hitmen          
6 Woburn Chiefs Bantam        
7 Cobras          
8 Sabres          
9 Lancers           
             
  Day Date Rink Rnd Home Visitor
  Tue. 6/19 5:30 PM Tewksbury 2 PI 8th-Sabres 9th-Lancers
             
  Wed. 6/20 6:45 PM Haverhill - Blue Q3 3rd-Rangers 6th-Woburn
  Wed. 6/20 7:20 PM Haverhill - Gold Q4 4th-Wilmington 5th-Haverhill
  Thu. 6/21 7:00 PM Haverhill - Blue Q2 2nd-Lynn Sin Bin 7th-Cobras
  Fri. 6/22 5:30 PM Malden Q1 1st-Black Knights P1-Lancers
             
  Sat. 6/23 4:30 PM Hockeytown 3 S1 Q1-Black Knights Q4-Wilmington
  Sat. 6/23 3:40 PM Hockeytown 4 S2 Q2-Cobras Q3-Woburn
             
  Sun. 6/24 2:00 PM Lawrence F Winner S1 Winner S2
             
             
  Peewee North Division        
1 VJW - Ward          
2 Sagre's Misfits          
3 Jr Rangers 06           
4 Shifty Savages          
5 VJW - Carlson          
6 Top Gun          
7 NE Edge -06 E          
             
  Day Date Rink Rnd Home Visitor
  Fri. 6/22 7:00 PM Haverhill - Gold Q1 2nd-Sarges Misfits 7th-NE Edge
  Fri. 6/22 8:00 PM Haverhill - Blue Q2 3rd-Jr Rangers 6th-Top Gun
  Fri. 6/22 8:10 PM Haverhill - Gold Q3 4th-Shifty Savages 5th-VJW Carlson
             
  Sat. 6/23 4:40 PM Lawrence S1 1st-VJW Ward Q3-VJW Carlson
  Sat. 6/23 6:00 PM Lawrence S2 Q1-Sarges Misfits Q2-Jr Rangers
             
  Sun. 6/24 6:10 PM Haverhill - Gold F Winner S1 Winner S2
    *Time Changed      
             
  Peewee South Division        
1 Americans - Wrenn        
2 Bulldogs          
3 Peabody Tanners          
4 VJW - Harb PW          
5 Jr Rangers 07           
             
  Day Date Rink Rnd Home Visitor
  Fri. 6/22 6:50 PM Haverhill - Blue Q1 4th-VJW Harb 5th-Jr Rangers
             
  Sat. 6/23 1:50 PM Hockeytown 3 S1 1st-Amer. Wrenn Q1-Jr Rangers
  Sat. 6/23 1:00 PM Hockeytown 4 S2 2nd-Bulldogs 3rd-Peabody
             
  Sun. 6/24 12:40 PM Lawrence F Winner S1 Winner S2
             
             
  Peewee East Division        
1 Beverly          
2 Dot Chiefs PW's          
3 NE Predators          
4 East Side Vikings          
5 Hornets           
6 Methuen Rangers          
             
  Day Date Rink Rnd Home Visitor
  Thu. 6/21 7:10 PM Malden Q2 3rd-NE Predators 6th-Methuen
  Fri. 6/22 6:30 PM Lawrence Q1 4th-E.Side Vikings 5th-Hornets
             
  Sat. 6/23 2:20 PM Hockeytown 4 S1 1st-Beverly Q1-Hornets
  Sat. 6/23 3:10 PM Hockeytown 3 S2 2nd-Dot Chiefs Q2-Methuen
             
  Sun. 6/24 11:20 AM Lawrence F Winner S1 Winner S2
             
             
  Peewee West Division        
1 Americans - MacCurtain        
2 Woburn Chiefs PW        
3 Rams           
4 Gators           
5 NS Vipers          
6 Newton Mighty Sharks        
             
  Day Date Rink Rnd Home Visitor
  Fri. 6/22 6:00 PM Hockeytown 4 Q2 3rd-Rams 6th-Newton
  Fri. 6/22 6:40 PM Malden Q3 4th-Gators 5th-NS Vipers
             
  Sat. 6/23 1:40 PM Malden S1 1st-Amer. MacCurt Q3-NS Vipers
  Sat. 6/23 3:00 PM Malden S2 2nd-Woburn Q2-Rams
             
  Sun. 6/24 10:00 AM Lawrence F Winner S1 Winner S2
             
             
  Squirt North Division        
1 VJW - Mericantante        
2 Americans - Vater          
3 VJW - Logue          
4 Generals          
5 Roadrunners           
             
  Day Date Rink Rnd Home Visitor
  Thu. 6/21 6:40 PM Haverhill - Gold Q1 4th-Generals 5th-Roadrunners
             
  Sat. 6/23 2:00 PM Lawrence S1 1st-VJW Mericant. Q1-Roadrunners
  Sat. 6/23 3:20 PM Lawrence S2 2nd-Amer.Vater 3rd-VJW Logue
             
  Sun. 6/24 2:35 PM Haverhill - Blue F Winner S1 Winner S2
    *Time Changed      
             
  Squirt South Division        
1 Haverhill Squirt          
2 Flyers          
3 Redmen          
4 Leprechauns          
5 Sachems Squirts          
6 Islanders HC          
             
  Day Date Rink Rnd Home Visitor
  Fri. 6/22 5:40 PM Haverhill - Blue Q1 4th-Leprechauns 5th-Sachems
  Fri. 6/22 5:50 PM Haverhill - Gold Q2 3rd-Redmen 6th-Islanders
             
  Sat. 6/23 8:20 AM Malden S1 1st-Haverhill Q1-Leprechauns
  Sat. 6/23 9:40 AM Malden S2 2nd-Flyers Q2-Redmen
             
  Sun. 6/24 1:20 PM Haverhill - Blue F Winner S1 Winner S2
    *Time Changed      
             
  Squirt East Division        
1 Winthrop Vikings          
2 Americans - McLean        
3 VJW - Griffin Mite          
4 Mustangs          
5 VJW - Madill          
             
  Day Date Rink Rnd Home Visitor
  Thu. 6/21 6:00 PM Lawrence Q1 4th-Mustangs 5th-VJW Madill
             
  Sat. 6/23 11:00 AM Malden S1 1st-Winthrop Q1-Mustangs
  Sat. 6/23 12:20 PM Malden S2 2nd-Amer. McLean 3rd-VJW Griffin
             
  Sun. 6/24 12:10 PM Malden F Winner S1 Winner S2
             
             
  Squirt West Division        
1 Meerkats           
2 Dragons           
3 Belmont          
4 VJW - Kneeland Mite        
             
  Day Date Rink Rnd Home Visitor
  Sat. 6/23 4:20 PM Malden S1 1st-Meerkats 4th-VJW Kneeland
  Sat. 6/23 5:40 PM Malden S2 2nd-Dragons 3rd-Belmont
             
  Sun. 6/24 1:30 PM Malden F Winner S1 Winner S2
             
             
  Mite North Division        
1 Mass Bay Chiefs          
2 Jr. Blades          
3 Americans-Dixon          
4 Team Gladiators          
             
  Day Date Rink Rnd Home Visitor
  Sat. 6/23 8:40 AM Lawrence S1 1st- Mass Bay 4th-Gladiators
  Sat. 6/23 10:00 AM Lawrence S2 2nd-Jr Blades 3rd-Amer. Dixon
             
  Sun. 6/24 8:40 AM Lawrence F Winner S1 Winner S2
             
INDEX


2018 Playoff Schedule
Playoff Rules
2018 Standings
2018 Schedule
Roundups - Week 7
Roundups - Week 6
Roundups - Week 5
Roundups - Week 4
Roundups - Week 3
Roundups - Week 2
Roundups - Week 1
2018 Spring Registration
League Information
Coaching Opportunity